Nie przegap żadnej okazji

Zapisz się i otrzymaj Bezpłatny Prezent

* Masz dość wydawania fortuny na paliwo?
* Uważasz że podróżowanie autobusami jest drogie i nieprzyjemne?
* Chciałbyś podróżować w przyjemnych warunkach za niewielkie pieniądze?
Z nami możesz podróżować tanio i przyjemnie.

    Od ponad 12 lat słuchamy naszych Klientów i dostosowujemy usługi do ich potrzeb dzięki czemu przewieźliśmy już ponad 6 274 948 Zadowolonych Pasażerów.

    Dzięki nowoczesnym autokarom nie utkniesz na trasie z powodu awarii.

    Zapisz się już dzisiaj a otrzymasz zawsze aktualne informacje na temat nowych pól tanich biletów a dodatkowo na podany adres e-mail otrzymasz od nas Bezpłatny Prezent.
E-mail:
Zapisując się do newslettera akceptuję regulamin firmy oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych do celów marketingowych.
Plus Bus

Rozkład jazdy ważny od: 01-04-2017

Rozkład jazdy ważny od:
01-04-2017

Pobierz rozkład w formacie pdf
Łomża Dworzec PKS - Ostrołęka - Warszawa (Lotnisko Chopina)
d d d a,n a,n
Łomża - Dworzec PKS st. 15 05:40 08:50 11:40 13:25 16:10
Miastkowo 06:00 09:10 12:00 13:45 16:30
Ostrołęka - Galeria Bursztynowa 06:15 09:30 12:15 14:00 16:45
Różan 06:45 10:00 12:45 14:30 17:15
Pułtusk 07:15 10:30 13:15 15:05 17:45
Warszawa - dw. Gdański d/w 04 08:20 11:35 14:20 16:10 18:50
Warszawa - Pałac Kultury i Nauki 08:35 11:50 14:35 16:25 19:05
Warszawa - Lotnisko Chopina (Okęcie) 09:00 12:15 15:00 16:50 19:30
Warszawa (Lotnisko Chopina) - Ostrołęka - Łomża Dworzec PKS
d d d a,n a,n
Warszawa - Lotnisko Chopina (Okęcie) 10:25 14:55 17:10 18:50 21:10
Warszawa - Pałac Kultury i Nauki 10:50 15:20 17:50 19:15 21:35
Warszawa - dw. Gdański 03 11:05 15:35 18:10 19:30 21:50
Pułtusk 12:10 16:40 19:15 20:35 22:55
Różan 12:40 17:10 19:45 21:05 23:25
Ostrołęka - Galeria Bursztynowa 13:10 17:40 20:15 21:35 23:55
Miastkowo 13:30 18:00 20:35 21:55 00:15
Łomża - Dworzec PKS 13:50 18:20 20:55 22:15 00:35

a - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25.XII
d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych i w dniach 25 i 26.XII
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
d/w - dla wysiadających

Łomża Dworzec PKS - Ostrołęka - Warszawa (Lotnisko Chopina)
d d d a,n a,n
Łomża - Dworzec PKS st. 15 05:40 08:50 11:40 13:25 16:10
Miastkowo 06:00 09:10 12:00 13:45 16:30
Ostrołęka - Galeria Bursztynowa 06:15 09:30 12:15 14:00 16:45
Różan 06:45 10:00 12:45 14:30 17:15
Pułtusk 07:15 10:30 13:15 15:05 17:45
Warszawa - dw. Gdański d/w 04 08:20 11:35 14:20 16:10 18:50
Warszawa - Pałac Kultury i Nauki 08:35 11:50 14:35 16:25 19:05
Warszawa - Lotnisko Chopina (Okęcie) 09:00 12:15 15:00 16:50 19:30
Warszawa (Lotnisko Chopina) - Ostrołęka - Łomża Dworzec PKS
d d d a,n a,n
Warszawa - Lotnisko Chopina (Okęcie) 10:25 14:55 17:10 18:50 21:10
Warszawa - Pałac Kultury i Nauki 10:50 15:20 17:50 19:15 21:35
Warszawa - dw. Gdański 03 11:05 15:35 18:10 19:30 21:50
Pułtusk 12:10 16:40 19:15 20:35 22:55
Różan 12:40 17:10 19:45 21:05 23:25
Ostrołęka - Galeria Bursztynowa 13:10 17:40 20:15 21:35 23:55
Miastkowo 13:30 18:00 20:35 21:55 00:15
Łomża - Dworzec PKS 13:50 18:20 20:55 22:15 00:35

a - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25.XII
d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych i w dniach 25 i 26.XII
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
d/w - dla wysiadających

Łomża Dworzec PKS - Ostrołęka - Warszawa (Lotnisko Chopina)
d d d a,n a,n
Łomża - Dworzec PKS st. 15 05:40 08:50 11:40 13:25 16:10
Miastkowo 06:00 09:10 12:00 13:45 16:30
Ostrołęka - Galeria Bursztynowa 06:15 09:30 12:15 14:00 16:45
Różan 06:45 10:00 12:45 14:30 17:15
Pułtusk 07:15 10:30 13:15 15:05 17:45
Warszawa - dw. Gdański d/w 04 08:20 11:35 14:20 16:10 18:50
Warszawa - Pałac Kultury i Nauki 08:35 11:50 14:35 16:25 19:05
Warszawa - Lotnisko Chopina (Okęcie) 09:00 12:15 15:00 16:50 19:30
Warszawa (Lotnisko Chopina) - Ostrołęka - Łomża Dworzec PKS
d d d a,n a,n
Warszawa - Lotnisko Chopina (Okęcie) 10:25 14:55 17:10 18:50 21:10
Warszawa - Pałac Kultury i Nauki 10:50 15:20 17:50 19:15 21:35
Warszawa - dw. Gdański 03 11:05 15:35 18:10 19:30 21:50
Pułtusk 12:10 16:40 19:15 20:35 22:55
Różan 12:40 17:10 19:45 21:05 23:25
Ostrołęka - Galeria Bursztynowa 13:10 17:40 20:15 21:35 23:55
Miastkowo 13:30 18:00 20:35 21:55 00:15
Łomża - Dworzec PKS 13:50 18:20 20:55 22:15 00:35

a - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25.XII
d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych i w dniach 25 i 26.XII
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
d/w - dla wysiadających

Łomża Dworzec PKS - Ostrołęka - Warszawa (Lotnisko Chopina)
d d d a,n a,n
Łomża - Dworzec PKS st. 15 05:40 08:50 11:40 13:25 16:10
Miastkowo 06:00 09:10 12:00 13:45 16:30
Ostrołęka - Galeria Bursztynowa 06:15 09:30 12:15 14:00 16:45
Różan 06:45 10:00 12:45 14:30 17:15
Pułtusk 07:15 10:30 13:15 15:05 17:45
Warszawa - dw. Gdański d/w 04 08:20 11:35 14:20 16:10 18:50
Warszawa - Pałac Kultury i Nauki 08:35 11:50 14:35 16:25 19:05
Warszawa - Lotnisko Chopina (Okęcie) 09:00 12:15 15:00 16:50 19:30
Warszawa (Lotnisko Chopina) - Ostrołęka - Łomża Dworzec PKS
d d d a,n a,n
Warszawa - Lotnisko Chopina (Okęcie) 10:25 14:55 17:10 18:50 21:10
Warszawa - Pałac Kultury i Nauki 10:50 15:20 17:50 19:15 21:35
Warszawa - dw. Gdański 03 11:05 15:35 18:10 19:30 21:50
Pułtusk 12:10 16:40 19:15 20:35 22:55
Różan 12:40 17:10 19:45 21:05 23:25
Ostrołęka - Galeria Bursztynowa 13:10 17:40 20:15 21:35 23:55
Miastkowo 13:30 18:00 20:35 21:55 00:15
Łomża - Dworzec PKS 13:50 18:20 20:55 22:15 00:35

a - nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25.XII
d - nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych i w dniach 25 i 26.XII
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
d/w - dla wysiadających